Olechowski o Piskorskim: Niełatwo będzie go zastąpić


Paweł Piskorski nie będzie kierował kampanią prezydencką Andrzeja Olechowskiego. W specjalnym oświadczeniu kandydat popierany przez Stronnictwo Demokratyczne zaznaczył, że po postawieniu liderowi SD zarzutu przez warszawską prokuraturę będzie on musiał poświęcić całą energię "na obronę swojego dobrego imienia". - Niełatwo go będzie zastąpić - napisał Olechowski.

Putin w Trójmieście wieczorową porą


Już w poniedziałek wieczorem do Gdańska ma przylecieć Władimir Putin. 1 września premier Rosji wraz z innymi zagranicznym gośćmi, weźmie udział w obchodach 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej na Westerplatte. Później tego samego dnia w Sopocie Władimir Putin spotka się z premierem Donaldem Tuskiem.

W styczniu rozpocznie się synod metropolitalny trzech diecezji


Biskupi diecezjalni metropolii szczecińsko-kamieńskiej wystosowali do wiernych trzech diecezji, wchodzących w skład metropolii, czyli: szczecińsko-kamieńskiej, koszalińsko-kołobrzeskiej i zielonogórsko-gorzowskiej, list pasterski, w którym ogłosili uroczyste rozpoczęcie Synodu Metropolitalnego.

Stracone dowody po śmierci Barbary Blidy


W śledztwie po śmierci Barbary Blidy wiele dowodów uznano za "bezużyteczne" - informuje "Gazeta Wyborcza".

Warszawa: zamknęli Wał, uporali się z Portem


O północy został zamknięty Wał Miedzeszyński. Władze Warszawy zapowiadały taki krok już w ciągu dnia. Sytuacja w Porcie Praskim, gdzie przez całą niedzielę trwało uszczelnianie prowizorycznych wałów, jest za to już opanowana. - Uporaliśmy się z portem - potwierdziła w TVN24 Hanna Gronkiewicz-Waltz. Zobacz aktualną sytuację powodziową w stolicy.

znalezionych: 25435, strona 13 z 5087
<<<  -  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  -  >>>