"Jestem powołany do innych rzeczy, źle się czuję jako śledczy"


- Nie czuję się na siłach, by działać w komisji śledczej, jestem powołany do innych rzeczy. Źle się czuję jako śledczy - powiedział w programie "Fakty po Faktach" Sławomir Nowak z Platformy Obywatelskiej.

"Bez dialogu i przebaczenia nie ma pokoju"


- Bez szczerego i zbawiennego dialogu nigdy nie można dojść do trwałego i prawdziwego pokoju; jeżeli ze sobą nie rozmawiamy, wtedy szukamy pomocy w broni - powiedział abp Alfons Nossol w homilii podczas Jubileuszowej Mszy Pojednania odprawionej w Krzyżowej (Dolnośląskie).

Palikot: Prezydent jak król, co za kołnierz nie wylewał


Spodziewali się, że zapłaci 25 tys. zł, ale wystarczyło nieco ponad 18 tys. zł, by Janusz Palikot został posiadaczem prezydenckiego pióra, które nie chciało "podpisać" Traktatu Lizbońskiego. Przy okazji poseł PO przekazał Lechowi Kaczyńskiemu obraz króla, co za kołnierz nie wylewał.

Litwini chcą zdemontowania pomnika w Berżnikach


Litwini chcą zdemontowania pomnika w Berżnikach (Podlaskie), upamiętniającego Polaków zabitych w podwileńskich Ponarach i proponują w zamian odbudowanie kolumny vareńskiej na Litwie upamiętniającej polskich żołnierzy - poinformował PAP konsul Litwy w Sejnach, Liudvikas Milasius.

Zamachowski nie chce zapraszać do Trójki


Zbigniew Zamachowski zażądał wycofania dżingli Trójki, w których zaprasza do słuchania stacji. To pokłosie wypowiedzi dyrektora stacji Jacka Sobali.

znalezionych: 25435, strona 14 z 5087
<<<  -  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  -  >>>