Sławomir Peszko: Nie wolno nas skreślać!


Piłkarze Lecha Poznań po ostatnim zwycięstwie z Wisłą Kraków (1:0) nadal liczą się w walce o mistrzostwo Polski. Zdaniem pomocnika drużyny z Poznania Sławomira Peszki, fachowcy i kibice zbyt wcześnie skreślili poznańską "jedenastkę" w walce o ligowe laury i zaszczyty.

Akcelerator LHC osiągnął rekordową energię


"Początek ery nowych odkryć", "przełom w fizyce" - takimi słowami określają naukowcy wtorkowy start cyklu zderzeń protonów przy energii 7 TeV i zacierają ręce. Tym samym LHC rozpoczął zbieranie milionów megabajtów danych, w których naukowcy będą szukać odkryć.

Tysiące turystów znów koczowało na lotniskach


Tysiące osób utknęło na lotniskach. Po raz kolejny przez pył wulkaniczny znad Islandii, a konkretnie z powodu zablokowania przestrzeni powietrznej nad Irlandią i Szkocją.

Kto na prezydenta Unii?


Pierwszy prezydent w historii Zjednoczonej Europy - jeden głos, który będzie przemawiał w imieniu 27 krajów. Ale, zważywszy na brak zdecydowanego faworyta, w Brukseli szykuje się zażarta debata.

Piotr Brożek: Poradzę sobie bez brata


Piotr Brożek, obrońca Wisły Kraków znajduje się ostatnio w cieniu transferowego zamieszania wokół brata, Pawła. Niemal nierozłączni dotąd bracia bliźniacy z Wisły mogą niebawem grać w zupełnie różnych ligach.

znalezionych: 38686, strona 1 z 7738
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>