KE krytykuje Turcję i chwali Macedonię


W przyjętym w środę pakiecie raportów na temat postępów Zachodnich Bałkanów i Turcji na drodze do członkostwa w UE Komisja Europejska pochwaliła zwłaszcza Chorwację i Macedonię, zalecając otwarcie negocjacji akcesyjnych ze Skopje. Skarciła też Turcję za liczne braki w poszanowaniu podstawowych wolności i mały postęp w negocjacjach z UE.

"Reakcja USA obraźliwie zwodnicza dla Polski"


Obraźliwie zwodnicza - z punktu widzenia Polski - reakcja USA na zaproszenie na Westerplatte jest kolejnym sygnałem załamania się polskich marzeń o wyjątkowych stosunkach z Ameryką, która miała być pierwszym filarem narodowego bezpieczeństwa przed NATO i UE - pisze niemiecki dziennik "Frankfurter Allgemeine Zeitung".

USA w żałobie po śmierci senatora Kennedy'ego


Zgon demokratycznego senatora Edwarda Kennedy'ego, nestora legendarnej politycznej dynastii, której dzieje są naznaczone tragediami głęboko odciśniętymi w zbiorowej świadomości Amerykanów, jest w środę głównym tematem w amerykańskich mediach.

Fala niepogody we Włoszech. Śnieżyce w górach


Gwałtowny powrót zimna w weekend we Włoszech przyniósł nawet opady śniegu w Górnej Adydze na północy, na wysokości powyżej 1500 metrów nad poziomem morza. Fala niepogody ogarnęła prawie cały kraj.

Mecze Orłów Smudy zostały potwierdzone


Informowaliśmy o tym już wcześniej, ale dzisiaj PZPN potwierdził, że w najbliższych miesiącach reprezentacja Polski rozegra kilka spotkań towarzyskich, a najbardziej atrakcyjne będzie to przeciw Hiszpanii - 8 czerwca.

znalezionych: 38686, strona 1 z 7738
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy codziennie, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Każdy może złożyć zamówienie na kalandarze w naszej firmie. Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy codziennie, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Każdy może złożyć

http://kalendarz.eu/ kalendarzy

zamówienie na kalandarze w naszej firmie. Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach do produkcji kalendarzy reklamowych. Dla stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy szybki i zawsze na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym w dowolnej technice kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach do produkcji kalendarzy reklamowych. Dla stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy szybki i zawsze na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym w dowolnej technice