Słuchawki Sennheiser MM400/450 wkrótce w sprzedaży


Dwa nowe bezprzewodowe zestawy słuchawkowe z serii Mobile Music. MM400 oraz MM450 wykorzystują technologię Bluetooth.

Kolejna firma dołączyła do portfolio Google’a. Znajdujące się w Oslo Global IP Solutions (GIPS), zajmujące się strumieniowanymi multimediami, zostało kupione za 68 milionów dolarów. Konkurs dyplomów ukończenia studiów I stopnia. O przyjęcie mogą ubiegać się absolwenci studiów z matematyki lub informatyki. ...
Lokalizacja: Lublin - Rodzaj: studia magisterskie uzupełniające Program doskonali umiejętności zespołowego realizowania zadań i rozwiązywania problemów. Szkolenie obejmuje zagadnienia: - Dopasowanie zachowania i sposobu argumentacji do oczekiwań klienta (typy ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenieZakres tematyczny szkolenia obejmuje: ocenę sytuacji w miejscu zdarzenia, eliminację czynnika zagrażającego, wezwanie pomocy medycznej; ocenę stanu poszkodowanego, kontrolę podstawowych ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie To już nie tylko poczta. Firma Google planuje uruchomienie ofensywy na rynku internetowym, skierowanej przeciwko konkurencji, jaką teraz ma być Facebook oraz inne portale społecznościowe. Nowy projekt o nazwie Google Buzz jest oparty na istniejącej już usłudze Google Gmail. Oznacza to, że każde konto Gmail będzie mogło stać się jednocześnie kontem serwisu Buzz. Piraci, którzy muszą walczyć z WGA, systemem antypirackim Microsoftu, mają nowe zmartwienie: mechanizm zastąpiony zostanie przez, ponoć dużo skuteczniejsze, WAT.

Firma Datel złożyła skargę do urzędu antymonopolowego po tym, jak aktualizacja systemu operacyjnego Xboksa 360 odrzuciła podrabiane dyski do konsoli.

Chińskie media państwowe skrytykowały amerykańskiego giganta internetowego Google. Zarzuciły mu, że pomaga zewnętrznym siłom atakować Chiny i ich prawa, a próby naciskania na ten kraj z powodu cenzury internetu nazwały śmiesznymi. Blok 1 - Majątek trwały i utrata wartości * Środki trwałe i wartości niematerialne - wycena, amortyzacja, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia Facebook był po raz pierwszy w historii najpopularniejszym miejscem w Sieci, wyprzedzając samo Google. Tematyka szkolenia: Program Gratyfikant: * Administracja * Definiowanie składników płacowych w programie ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie Z okazji ostatniego Chińskiego Nowego Roku zostało wysłanych 18 miliardów SMS-ów. Rośnie zapotrzebowanie na usługi sieciowe a klienci oczekują doskonałego działania sieci.Z przeznaczonej na realizację inwestycji w internet szerokopasmowy puli środków unijnych Polska wydała kilka procent. To bardzo mało i jeśli tego nie zmienimy, stracimy szanse na skok cywilizacyjny - powiedziała PAP prezes UKE Anna Streżyńska. Facebookfan.pl to strona zawierająca wyłącznie ramki fanów oficjalnych stron z Facebooka. Męczy cię walka z malutką klawiaturką twojego palmofonu? Wyszukiwarka Bing już wkrótce wyszuka to, co jej powiesz. Głosowo.

Producenci DRAM ukarani przez Unię Europejską


Zgodnie z obietnicą, Unia Europejska ogłosiła oficjalny wymiar kary dla producentów pamięci DRAM. Firmy, które ustalały między sobą ceny, zapłacą łącznie 331 milionów euro.

Edycja wideo bezpośrednio w YouTube'ie


Największy serwis z filmikami rozpoczyna testy nowej funkcji, która umożliwi użytkownikom podstawową edycję materiałów wideo bezpośrednio w przeglądarce internetowej.

Nowy radiator dla CPU. Od Thermalright


Jak co roku, wraz z początkiem lata na półkuli północnej, producenci systemów chłodzenia ruszają z ofensywą. Firma Thermalright zapowiedziała kolejny produkt. Tym razem jest to potężny radiator - HR-02 - przeznaczony do schładzania mocno podkręconych procesorów.

Nastolatek poszedł do więzienia za nieoddanie DVD do biblioteki


Pewien nastolatek z Colorado został aresztowany, gdyż nie oddał w terminie do biblioteki wypożyczonego wcześniej filmu na DVD.

Pójdą siedzieć za rapowanie na YouTube'ie


Dwóch młodych mężczyzn z Massachusetts wyśpiewało sobie drogę do więzienia. Zamieszczone przez nich wideo w serwisie YouTube, zawiera bowiem groźby wobec kuratora sądowego.